Hezké fasády

Co nabízíme?

1. mytí fasád, čištění fasád

Mytí fasád provádíme za použití speciálních, vysoce kvalitních prostředků. Námi vyvinutý technologický postup mytí fasád má několik fází. Pokud se provede kvalitně, zajistí se tímto způsobem dlouhá životnost jednat samotného mytí fasád, ale rovněž i fasády jako takové. Náš technologický postup mytí fasád má následující fáze:

2. nátěry fasád

Dopřejte Vašemu domu nový, krásný vzhled! 

Natěry fasád provádíme jak na zateplených, tak i tradičních fasádách. Vlastníme několik pracovních plošin a horolezeckou výbavu, proto ani výška stavby pro nás není překážkou. Pokud má Vaše fasáda praskliny, nevadí. Samozřejmostí je také oprava drobných prasklin nebo mezipanelových spár. Při nátěrech fasád používáme následující technologický postup:

3. čištění střech

Životnost střešních krytin snižují zejména mechy, lišejníky a řasy. Ale také zamrzající voda a povětrnostní vlivy dokáží udělat s Vaší střechou neplechu. Proto je nutné se o střechu průběžně starat a udržovat ji čistou, ať už se jedná o jakýkoliv materiál. Čištění střech provádíme na eternitových, plechových střechách nebo betonových taškách. Při čištění střech používáme následující technologický postup:

4. nátěry střech

Stará střecha jako nová? Ano! Nemusíte hned kupovat novou, mnohdy stačí pouhý nátěr, a Vaše střecha se promění jako mávnutím kouzelného proutku v novou. Svěřte se do rukou profesionálů, kteří vědí, co dělají.

Po důkladném umytí a opravě Vaší střechy se postaráme o její kvalitní nátěr, ať už se jedná o panelový, rodinný dům nebo rekreační zařízení. Nátěr střech provádíme také na průmyslových objektech a veškerých dalších stavbách jako jsou školy, úřady, kancelářské objekty atd. Zkrátka všude tam, kde je eternitová, plechová nebo tašková střecha. Technologický postup nátěru střech:

zavřít

Kontaktujte nás

Informace o zpracování osobních údajů